מהו צבע החליפה הנכון בשבילך?

צבע החליפה הוא הדבר הראשון שבולט לעין בחליפה של גבר – הרבה לפני הדיגום, מספר הכפתורים בג'קט או פרופורציות החליפה.

בין אם מדובר בחתן שצועד לחופה ביום הנישואין או באיש עסקים שפוקד אירוע חשוב, המראה הראשוני של החליפה חייב להיות חזק ומרשים ולכן חשוב מאוד לבחור את הצבע המתאים.

בחירת חליפה לא צריכה להיות משימה מרתיעה! אם תיעזרו במקצוענים שמכירים את כל הכללים בתחום לבחירת הצבע המתאים, בעיקר תיהנו מהמדידות!

כמה כללים בסיסיים:

  • התאמת צבע החליפה לסוג האירוע: לא כל הצבעים שווים במראה. ישנם צבעים מסוימים שמתאימים לכל אירוע, ואחרים שמתאימים רק לחתונות או רק לאירועים רשמיים. ישנם צבעים שמתאימים לכל עונות השנה, ואחרים מוגבלים לעונת הקיץ או החורף.
  • חליפה שחורה או חליפה כחולה: כל גבר צריך חליפה אחת בארון בצבע שיכול לשרת אותו בכל מצב. שחור נצחי או כחול מלכותי, אלו שני צבעים שיעשו את העבודה ותמיד ישארו באופנה.
  • התאמת צבע החליפה לגוון העור: גם אם צבע מסוים נראה לכם מדהים על הקולב, יכול להיות שברגע שתלבשו את החליפה משהו פשוט לא יעבוד. צבעים שלא מתאימים לגוון העור, לא משנה כמה יפים הם על הקולב, לא יחמיאו לא במציאות ולא בתמונות.


לצד הבחירה החשובה של צבע החליפה, חשוב גם לבחור בספק חליפות שיש לו את הידע המקצועי להתאים את הגזרה שבאמת מתאימה למידות הגוף ולבצע התאמה אישית בהתאם לצורך.

סאלינה היא חנות המורכבת מצוות של מקצוענים שיכווינו אתכם לצבע החליפה שבאמת מתאים לכם ויתאימו את החליפה למידות הגוף בהתאמה אישית.

חליפה שמונחת בצורה נכונה על הגוף לא רק גורפת אינספור מחמאות אלא מאפשרת תחושת נוחות. בסאלינה, החנות שלא מתפשרת על איכות ונוחות, תהיו בטוחים שתוכלו להרגיש בנוח וגם להיראות במיטבכם.